Home / Без рубрики / Берци LOWA elite combat boots Desert 3400 грн.

Берци LOWA elite combat boots Desert 3400 грн.

LOWA elite combat boots desert
Вироблено в Німеччині

Характеристики;
Верх – замша (2,0-2,2 мм) + кордура.
Висота – 21 см.
Підошва – Vibram MVS: особливий дизайн колодки підсилює підтримуючу функцію черевик, спеціальна конфігурація протектора, гумова підошва збільшує амортизацію і комфорт носіння, хороша амортизація завдяки проміжній підошві з поліуретану.
Гумовий носок черевика забезпечує додатковий захист.
Підкладка – 3D Mesh + Cambrelle.

Шнурівка черевика починається досить низько, щоб тягнути черевик так, як вам потрібно. Всі петлі – закриті: зашнуровувати легше, але щоб розшнурувати – доводиться повозитися.
Армована устілка.

Петлі для шнурівки – металеві, в кількості 8 пар, з антикорозійним покриттям, пофарбований в колір черевика – служать для зручного, швидкого і надійного шнурування черевика.

Верх черевика – з якісного нубука, не менше 2 мм. товщиною, з вентиляційними вставками з нейлону, прошитий подвійним / потрійним швом, спеціальної, стійкої до бензину і масла нейлонової нитки яка не схильна до руйнування природними біологічними виділеннями людини.

Система «Climate Control» – представляє з себе канали, які мають «виходи» в районі верху язичка і м’якого валика. При русі матеріали і утеплювач черевика, деформуючись, «качають» повітря «туди-сюди» по каналах, тим самим виводячи надлишки вологи і беручи участь в примусової вентиляції взуття.

Також працюємо під замовлення.

About Паша

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

X