Home / Без рубрики / Берци зимові НАТО Gore-tex MON/933 1900 грн.

Берци зимові НАТО Gore-tex MON/933 1900 грн.

 mon-933

Берци зимові НАТО Gore-tex MON/933

Підошва 3-х шарова.
Верх гортекс.
Демісізонние -20 -: – +15
В наявності розміри: 260, 270, 280 см по устілці.

Справжні армійські черевики Польщі відрізняються від комерційних копій маркуванням “MON”, що позначає Національне Міністерство оборони Польщі (Ministerstwo Obrony Narodowej, MON).

Конкретні моделі черевик, виготовлені по специфікації Міноборони, позначаються тризначним кодом, через косу риску в маркуванні зазначено скорочення “MON”, наприклад, 919 / MON, 925 / MON, 928 / MON, 933 / MON …

Зимові черевики польської армії моделі 933 / MON призначені для використання при низьких температурах і високій вологості. Черевики виготовлені з декількох шарів шкіри: зовні зерниста щільна, але гнучка теляча шкіра з гідрофобною просоченням, всередині – тонка чорна шкіра. Між цими шарами шкіри – утепляюча і амортизуюча підкладка, яка в поєднанні з вентиляційною перфорацією забезпечує відведення поту і вентиляцію, при збереженні комфортного сухого тепла всередині черевиків. У порівнянні з німецькими черевиками, у поляків використовується більш широкий прошитий шкіряний “комір” у верхній частині черевика, що забезпечує поліпшений захист від попадання пилу, вологи і перешкоджає втраті тепла.

При виробництві 933 / MON застосовуються нові матеріали (утеплювач з мікрофібри “Thinsulate” (для умов підвищеної вологості); легка і міцна нейлонова тканина “Cordura”, стійка до механічних пошкоджень; мембрана “OutDry”, що розміщується безпосередньо на внутрішній поверхні шкіри верху взуття; анатомічні устілки взуття “Air Comfort” з поліуретану / шкіри, що забезпечують циркуляцію повітря всередині взуття, хорошу теплоізоляцію, амортизацію і збереження форми, навіть після довготривалого використання; підошви “Vibram” або композитні – пінополіуретан плюс гума або Термополиуретан).

За зовнішнім виглядом і конструкції верху польські черевики моделі 933 / MON нагадують черевики бундесверу моделі 2005/2007 років: той же самий загальний принцип конструкції і застосування концепції мінімальної кількості швів, демпфируючі вставки на заднику, система швидкої шнурівки (в даному випадку гачки “обтічної” форми), конструкція язичка і підошва закритою двошарової конструкції (пінополіуретан в підборах + гума, стійка до стирання і температурних перепадів), стійка з впливу нафтопродуктів і кислоти, що володіє також антистатичними властивостями

Схожість з німецькими черевиками може бути пов’язана з тим, що компанія “P.W. Demar”, яка брала участь в розробці цієї моделі, була одним з субпідрядників Бундесверу, і кілька років виробляла черевики моделі 2005/2007.

About Паша

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

X