Home / Без рубрики / Комплект форми BW Flektarn б/в 1140 грн.

Комплект форми BW Flektarn б/в 1140 грн.

Комплект оригінальної форми BW Flektarn парка+утеплювач та штани.
komplekt
Оригінальна польова куртка (парка) армії Німеччини (бундесверу). Камуфляж флектарн для лісистої місцевості.
Парка відрізняється комфортністю і високою зносостійкістю. Дві кишені на грудях з клапанами, на кнопках; дві кишені з боків на блискавках; одна кишеня на рукаві для дрібних речей. Утяжка на поясі, подолі і капюшоні, внутрішня кишеня, регульовані манжети.

Утеплювач під парку бундесвер є додатковою курткою, яка може носитися самостійно. У поєднанні з паркою бундесвер стає ідеальним захистом від низької температури в холодну пору року.

Зшита по “мембранній” технології: “дихаючий” внутрішній шар, здатний відводити вологу назовні, утеплювач і захисний шар нейлону зверху. Така конструкція дозволяє утримувати комфортну температуру і режим вологості в будь-яку погоду, при будь-яких фізичних навантаженнях. Утеплювач в парку – куртку Бундесвер рекомендується використовувати зі спеціальною термобілизною.

Висока горловина, щільно облягаючі манжети і система утяжки забезпечують хорошу термоізоляцію і антимоскітний захист. При необхідності можна відкрити спеціальні пахвові вентиляційні прорізи – “кишені” для відводу зайвої вологи і заради вентиляції.

Застібається на замок -“блискавку”. У горловині “блискавка” перекривається зсередини тканинною планкою-клапаном, щоб уникнути контакту холодного замку зі шкірою обличчя та шиї, що особливо важливо на морозі. Верхній шар виготовлений з нейлону Ріп-стоп
підкладка.

Штани камуфляжні Бундесвер

Дві бічні кишені, дві “вантажні” кишені з клапанами на стегнах, задня кишеня. 80% бавовна, 20% поліестер (модель до 2005 року) або 65% бавовна, 35% поліестер (модель після 2005 року).

About Паша

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

X