Home / Без рубрики / НОВЕ ПОСТУПЛЕННЯ! Берців Haix Airpower P9 Gore-tex

НОВЕ ПОСТУПЛЕННЯ! Берців Haix Airpower P9 Gore-tex

Тактичні черевики HAIX AIRPOWER P9 Desert є частиною обмундирування бійців спецпідрозділів багатьох країн. Вони відрізняються міцністю і максимальним рівнем комфорту (найважливіша складова успішного виконання військового завдання). Комфортний стан ноги досягається використанням новітніх технологій обробки матеріалів. Натуральна шкіра верху просякнута спеціальним складом за технологією, що захищає ногу від проникнення вологи.

Еластичні вставки забезпечують необхідну рухливість гомілкостопу і циркуляцію повітря для підтримки всередині черевика оптимального мікроклімату. За це відповідає система HAIX, що відводить утворену вологу і підтримує сухість ноги. Всередині черевик оброблений 3-х шаровим інноваційним матеріалом, дія якого також направлена на підтримання оптимальної вологості.

Анатомічна устілка і гумова підошва дають можливість вільно пересуватися і зберігати стійкість на будь-яких покриттях, в тому числі на слизькій поверхні. Архітектура черевика така: стопа зручно перекочується під час ходьби або бігу, не відчуває напруги, що дозволяє вільно переміщатися на великі відстані.

Підошва: матеріалом для її виготовлення служить поліуретан і гума. Малюнок профілю підошви виконаний в спортивному стилі, придатний для використання як в міській місцевості, так і на пересічених ділянках. Оптимальна поведінка черевика під час різних рухів досягається завдяки спортивній піднесеності носочної і п’яткової частини колодки над опорною поверхнею. Демпфуюча здатність поліуретану поряд з його легкою вагою забезпечують перевагу даній моделі в її ходових якостях. Підошва резистентна до дії масла і бензину, не маже покриття. Відповідає міжнародному нормативу EN ISO 20347: 2007.

Виробник: HAIX
Тканина верху: комбінація з м’якої натуральної шкіри і дуже міцної поліамідної вставки, гідрофобізована, паропроникна, товщина 2,0 – 2,2 мм
Підкладка: 3-х шаровий Gore-Tex, водовідштовхувальний і паропроникний. Матеріал не схильний до стирання, приємний для тіла, рекомендується до застосування як в приміщеннях, так і на вулиці в теплу погоду.
Властивості: водонепроникність, міцність, надійність, комфорт, стійкість
Захист від холоду і спеки
Захист ноги
Поліуретанова / гумова підошва
Система Arch Support для підтримки стопи
Правильний перекат стопи і вільний рух передньої частини стопи при ходьбі досягається більш щільною посадкою в п’яткової і гомілковостопний областях.
Сезонність: Весна, літо, осінь.

Стан – б/в, легке б/в та стан нових.

Ціна залежить від стану коливається від 1100-1800 грн.

About Паша

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*

X