Home / Про нас

Про нас

Магазин МИРОТВОРЕЦЬ на ринку військової амуніції з’явився в 2014р. В пошуку хорошої якості та дешевшої ціни на військову продукцію для хлопців, яким потрібна допомога на передовій, ми почали шукати прямих поставок. Товари ми привозимо з Європи самі, тому нам вдалося знизити вартість транспортних витрат. Наші ціни одні із найнижчих в Україні.

Ми самі допомагаємо українським воїнам і готові працювати з іншим волонтерами та учасниками бойових дій із зони АТО, надаючи їм знижки при прид’явленні відповідних посвідчень. Окремі пропозиції із привабливими цінами надаємо гуртовим покупцям. Також багато продукції у нашому магазині зацікавить людей, які займаються полюванням, риболовлею, страйкболом та іншими видами активного відпочинку.

Наш магазин представляє Вашій увазі оригінальний військовий одяг та амуніцію зразка НАТО а також українського виробництва. Окрім того: засоби захисту, зв’язку, ліхтарі, аксесуари, розвантажувальні системи та рюкзаки. Продукція постійно оновлюється, ми шукаємо нових виробників і готові з ними співпрацювати, попередньо перевіривши якість товару.

Ми доставляємо продукцію по всій Україні, окрім тимчасово окупованих територій частини Донецької, Луганської областей та АР Крим. Доставка проходить по Новій пошті. Працюємо як по передоплаті так і накладним платежем при отриманні продукції на складі Нової пошти.

Ми будемо раді бачити Вас у нашому магазині у файному місті Тернополі по вул. Гоголя, 3 або почути по телефону  +380982202193. Також Ви можете замовити нашу продукцію безпосередньо в інтернет-магазині Миротворець за адресою: http://mirotvorec.te.ua

У Вас є можливість писати нам на електронну адресу mirotvorec.te@gmail.com будемо раді відповісти на Ваші запитання.

Дякуємо що обрали наш магазин.

X